רפואה אינטגרטיבית מאחדת - רפואת העתיד

על פי תפיסת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת, לכל אדם יש את היכולת לחיות בבריאות ורווחה מלאה, כמו גם להבריא מכל מחלה, תוך צמיחה מתמדת אל מול אתגרי החיים. התפיסה רואה את המחלה כ"סימפטום", כאשר שורש המחלה מקורו במשבר נפשי. ההבראה מתאפשרת בעזרת שחרור המשבר הנפשי, אשר הוא חלק מתהליך "השתלמות האדם" במסעו הרוחני, יחד עם העלאת רמת החיוניות והפחתת המתח (סטרס).

הרפואה האינטגרטיבית המאחדת, אשר פותחה ע"י ד"ר נאדר בוטו במשך למעלה מ 30 שנה, הינה מהפכנית בתפיסת הבריאות שלה ובדרכים בהם היא מצודדת ופועלת במטרה להגיע לרווחה מלאה. השיטה משלבת כלים מעולמות המדע והרוח, ואינה משאירה שום תופעה פיזית, נפשית ורוחנית ללא הסבר.

בשל כך, הבסיס התאורטי והמדעי הנו שלב הכרחי וחשוב בלימוד השיטה. בימים אלה כותב ד"ר נאדר בוטו את סיפרו "התיאוריה של הכל", אשר עתיד לחשוף לראשונה בפני העולם תיאוריה מאחדת אשר מסבירה את החוקיות הכוללת של היקום – החל מתהליך היווצרותו ברמה האנרגטית והחומרית, ועד למערכת החוקים המנתבת את התפתחותו הביולוגית והרוחנית של הטבע והאדם. (עוד בין ספריו: רפואה והחוש השביעי, הקוד האנושי, שבעת החוקים האוניברסליים, זריחת האור בנתיב האהבה)

עד להיום הוכשרו בשיטה מאות מטפלים (בארץ ובעולם), ועשרות אלפי אנשים נוספים למדו וממשיכים להיות ניזונים מתובנותיו של ד"ר נאדר, באמצעות מגוון ערוצים כגון – קורסים, הרצאות, סדנאות, ראיונות, ספרים ועוד.

המכללה & והקמפוס

אז מה מיוחד כל כך במכללה שלנו?
מוזמנים להציץ ולהכיר…

נגן וידאו

פרקטיקות הטיפול

מודל הטיפול הינו ייחודי ומותאם פרטנית לכל אדם, ומטרתו להביא כל אדם לתחושה של שחרור, אושר ואהבה. הטיפול מתבסס על מציאת שורש המחלה הנפשי, וריפוי הסבל הנפשי והפיזי מתוך השורש.

מודל הטיפול הינו דרך חיים, ומטרתו ללמד את האדם (את המטופל) כיצד להגיע לרווחה מלאה. המטופלים לומדים כיצד לעשות שטיפה אנרגטית לעצמם, מה נכון להם לאכול, כיצד להתאמן ואיך להמשיך בתהליך ההתפתחות והלמידה בחיים.

השיטה כוללת שלוש פרקטיקות אבחון ושלוש פרקטיקות טיפול הניתנות לשילוב:

אבחון:

  • הקוד האנושי – אבחון אישיות ואופי האדם דרך תווי הפנים.
  • עפעוף – איתור משברים וחסימות אנרגטיות באמצעות החוש השביעי
  • מדידת רמת החיוניות והרמת מתח.


טיפול:

  • שטיפה אנרגטית (Energetic Washout)
  • שיטת LEEF Fast Emotional Elaboration and Liberation
  • שיטת TRTTTrans Temporal Regression Technique


סיום התהליך הטיפולי מתרחש כאשר המטופל הגיע לרווחה, דרך השלמת תהליך של למידה מתוך המשברים, העלאת רמת החיוניות והורדת רמת המתח (נמדדות בתחילת הטיפול ובמהלכו).

טיפול במישור הרוחני

ד"ר נאדר מסביר מה זה אומר "טיפול במישור הרוחני" ומה הפירוש של "שיטה מאחדת".

נגן וידאו

הקוד האנושי –
שיטת אבחון ייחודית

תורת הקוד האנושי, אותה פיתח ד"ר נאדר בוטו לפני למעלה מ 20 שנה (ואשר עליה כתב את סיפרו – הקוד האנושי) פורסת באופן מדעי תפיסת אבחון יעילה ושימושית מאוד, לאבחון כל אדם בהקשר המהותי שלו (הן מבחינה נפשית והן מבחינה רוחנית).

האבחון מאפשר למטפל לזהות במהירות ובדיוק רב את שיעורי החיים המרכזיים של כל מטופל, באופן אשר מאפשר למקד ולייעל את תהליך הטיפול.

העמקה מחקרית – גם בהיבט זה של האבחון, על אף שהוא מוכיח את עצמו באופן יוצא דופן כבר שנים רבות, אנו משקיעים משאבי מחקר רבים במטרה לאמת מחקרית את סוד דיוק האבחון, כמו גם לסייע לד"ר נאדר בהעמקתו ושכלולו של כלי זה.

מדדים להצלחה

במשפט אחד – רמת חיונית גבוהה, רמת מתח נמוכה, והשלמת תהליך הלמידה!
הצלחת הטיפול פירושה שלמת תהליך הלמידה באופן אשר הוביל לשחרור המשבר הנפשי שגרם למחלה, הבנת השיעור הפנימי, וצמיחה רוחנית בעקבותיו. הפנמה זאת מתבטאת בנתינה לסביבה הקרובה, מציאת היעוד האישי ,והגעה לרווחה מתוך תחושה של חופש, שחרור ואהבה. יחד עם תהליך העיבוד הרגשי והרוחני, ישנו תהליך של העלאת רמת החיוניות באמצעות תזונה, פעילות ספורטיבית, פעילות מינית ועוד, והפחתת רמת המתח (הסטרס) דרך תרגילי נשימות, מדיטציה והעיבוד הרגשי (כיום מדדי החיוניות והמתח ניתנים למדידה ע"י ציוד טכנולוגי מתקדם, אשר גם בו מתנסים הסטודנטים במסגרת קורסי הפרקטיקום במרכז הטיפולים).

מטפלים מספרים

מטפלים בוגרים משתפים איך השיטה באה לביטוי בקליניקה שלהם, עם תוצאות יוצאות דופן.

נגן וידאו
  •  
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  •  
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
דילוג לתוכן