ללמוד מהמאסטר

אחד היתרונות הבולטים בתכנית, היא ההזדמנות ללמוד את השיטה ישירות ממייסד והוגה השיטה – ד"ר נאדר בוטו.

כמקור ראשון לידע וכחוקר בכל הווייתו, ד"ר נאדר מלמד ומוליך את תלמידיו במסע אישי של התפתחות – תודעתית ורוחנית. אם תשאלו את עשרות אלפי האנשים שחוו את ד"ר נאדר לאורך השנים, וודאי תשמעו עדות אחת משותפת לכולם – אודות התדר המיוחד שהוא מביא.

מזה למעלה מ 25 שנה שד"ר נאדר מלמד אנשים, בארץ ובעולם. הוא אורח כבוד ושותף לסדנאות וכנסים עם מובילי המנטורים – החל מטוני רובינס ועד ברנדון בייס. הוא דובר 5 שפות (עברית, ערבית, אנגלית, איטלקית וספרדית), ובגישתו המיוחדת חוצה גבולות ובונה גשרים – מארה"ב ומדינות אירופה ועד מדינות ערב.
בין תלמידיו תמצאו אנשים מכל מדינות ותרבויות העולם, וכמובן גם כאן בישראל תפגשו בכיתותיו את כל קשת אזרחי ישראל.

אז מה זה אומר ללמוד מהמאסטר? בראש ובראשונה זה אומר להיות עדים לרמת אבחון, טיפול וידע עצום – חוויה שלעצמה מכוננת ופותחת תודעה. עד שלא רואים את נאדר מאבחן ומטפל קשה להאמין לסיפורים… (פשוט כך. לא סתם אנשים מחכים שנתיים בתור).

זו גם הסיבה שהמטפלים בשיטה ממשיכים לפקוד את שיעוריו של ד"ר נאדר, בין אם לצורך ריענון החומר ובין אם לטובת העשרה ולמידת ידע חדש (תמיד לומדים ממנו משהו חדש, גם אם למדת את אותו קורס בעבר).

שנית, ד"ר נאדר יודע לאבחן ולסייע לתלמידיו במסע שהם עוברים. בדרכו הקסומה הוא מחבר אנשים אל התדר וזה מה שהפך את קהילת המטפלים והתלמידים שלו לכ"כ מיוחדת – עם ערבות הדדית ופירגון אנושי ומקצועי, אשר מהווים ממש כמשפחה שנייה (שוב – תשאלו את הבוגרים שלנו… קשה להסביר זאת במילים).

הדגמת אבחון - ד"ר נאדר

ד"ר נאדר מדגים אבחון בשתי טכניקות בשיטה – ע"פ הקוד האנושי וע"פ עפעוף.

סגל המורים

המלווים את תוכנית הלימודים, הינם מהמומחים והמנוסים ביותר ברפואה האינטגרטיבית המאחדת – כולם עם ותק של למעלה מ-10 שנים בשיטה, ועם מאות שעות לימוד והעמקה לצד ד״ר נאדר.

במקביל, וכחלק מרוח הקמפוס, מלווים את התוכנית גם אסיסטנטים רבים – מטפלים מקהילת המטפלים שלנו – אשר מעוניינים לתמוך (בהתנדבות אגב) בתהליך ההכשרה וההפצה של השיטה. תמיכה זו מאפשרת את ההנגשה האישית של החומר (ובפרט של התרגולים), ומסייעת לכל תלמיד לקבל את המענה הממוקד אל מול הנקודות המאתגרות עבורו.

לצד כל אלה, משובצים בתוכנית הלימודים גם מרצים חיצוניים אשר ילמדו קורסים מקצועיים ממוקדים, בנושאים כגון: יחסי מטפל-מטופל, ניהול קליניקה, קורס עזרה ראשונה ועוד.

למידה מרחוק וטכנולוגיה תומכת

כמרכז לימודים אשר התאים את עצמו לעידן הפוסט-קורונה, קיבלנו החלטה להתאים את כל המערך הטכנולוגי שלנו כך שהוא יתמוך גם בלמידה פרונטלית מיטבית וגם בלמידה מרחוק.
לצורך כך גייסנו את מיטב הטכנולוגיה – התקנו בחללי הלימוד מצלמות ומערכת מולטימדיה מתקדמת המאפשרים תיעוד השיעורים לצורך השלמה וצפייה חוזרת.

בין אם סטודנט/ית נכנסו לבידוד ו/או נעדרו עקב בעיה אישית, הם יוכלו להשלים את השיעורים שהחמיצו.

עם זאת, חשוב לנו לציין – כמי שמחויבים לאיכות המטפלים שאנו מכשירים ומסמיכים, אנו שמים דגש על למידה הפרונטלית כאמצעי הטוב ביותר ללמידה, ולכן כלל הקורסים והתכנים מועברים פיזית בקמפוס.

שגרירים בחו"ל -
עבודה בכל העולם!

אמירה, מנהלת המכללה, מספרת על המגוון המגדרי והמגזרי של השיטה והמכללה. באיזה ארצות אנו כבר פועלים ולאן מועדות פנינו.

נגן וידאו

צוות המטה ושירותים תומכים

מעבר לד"ר נאדר וסגל ההוראה, יש מסביב לתכנית הלימודים צוות תמיכה שלם אשר מטרתו לעמוד לשירות הסטודנטים – החל מהיבטים אדמיניסטרטיביים ועד היבטים מקצועיים. צוות זה זמין בכל ימות השבוע (בימי העבודה כמובן), וכולל את – צוות המזכירות והקבלה, מנהלת פדגוגית, מנהל ההדרכה וכמובן את צוות האסיסטנטים.

צוות זה נועד בכדי לאפשר את חווית הלמידה הטובה ביותר, לתת מענה מהיר לבעיות, לייעץ לגבי שאלות מקצועיות וטכניות, ובעיקר לתמוך בכל סטודנט במהלך כל המסלול.