ללמוד מהמאסטר

אחד היתרונות הבולטים בתכנית, היא ההזדמנות ללמוד את השיטה ישירות ממייסד והוגה השיטה – ד"ר נאדר בוטו.

כמקור ראשון לידע וכחוקר בכל הווייתו, ד"ר נאדר מלמד ומוליך את תלמידיו במסע אישי של התפתחות – תודעתית ורוחנית. אם תשאלו את עשרות אלפי האנשים שחוו את ד"ר נאדר לאורך השנים, וודאי תשמעו עדות אחת משותפת לכולם – אודות התדר המיוחד שהוא מביא.

מזה למעלה מ 30 שנה שד"ר נאדר מלמד אנשים, בארץ ובעולם. הוא אורח כבוד ושותף לסדנאות וכנסים עם מובילי המנטורים – החל מטוני רובינס ועד ברנדון בייס. הוא דובר 5 שפות (עברית, ערבית, אנגלית, איטלקית וספרדית), ובגישתו המיוחדת חוצה גבולות ובונה גשרים – מארה"ב ומדינות אירופה ועד מדינות ערב.
בין תלמידיו תמצאו אנשים מכל מדינות ותרבויות העולם, וכמובן גם כאן בישראל תפגשו בכיתותיו את כל קשת אזרחי ישראל.

אז מה זה אומר ללמוד מהמאסטר? בראש ובראשונה זה אומר להיות עדים לרמת אבחון, טיפול וידע עצום – חוויה שלעצמה מכוננת ופותחת תודעה. עד שלא רואים את נאדר מאבחן ומטפל קשה להאמין לסיפורים… (פשוט כך. לא סתם אנשים מחכים שנים בתור).

זו גם הסיבה שהמטפלים בשיטה ממשיכים לפקוד את שיעוריו של ד"ר נאדר, בין אם לצורך ריענון החומר ובין אם לטובת העשרה ולמידת ידע חדש (תמיד לומדים ממנו משהו חדש, גם אם למדת את אותו קורס בעבר).

שנית, ד"ר נאדר יודע לאבחן ולסייע לתלמידיו במסע שהם עוברים. בדרכו הקסומה הוא מחבר אנשים אל התדר וזה מה שהפך את קהילת המטפלים והתלמידים שלו לכ"כ מיוחדת – עם ערבות הדדית ופירגון אנושי ומקצועי, אשר מהווים ממש כמשפחה שנייה (שוב – תשאלו את הבוגרים שלנו… קשה להסביר זאת במילים).

הדגמת אבחון - ד"ר נאדר

ד"ר נאדר מדגים אבחון בשתי טכניקות בשיטה – ע"פ הקוד האנושי וע"פ עפעוף.

סגל המורים

המורים המלווים את תוכנית הלימודים הינם מהמומחים והמנוסים ביותר ברפואה האינטגרטיבית המאחדת – כולם עם ותק של למעלה מ-10 שנים כמטפלים בשיטה, ועם מאות שעות לימוד והעמקה לצד ד״ר נאדר.

במקביל, וכחלק מרוח הקמפוס, מלווים את התוכנית גם מנחים נוספים – מטפלים מקהילת המטפלים שלנו – אשר מעוניינים לתמוך (בהתנדבות אגב) בתהליך ההכשרה וההפצה של השיטה.

תמיכה מקיפה זו מאפשרת לתלמידים לקבל מענה לשאלות הגדולות והקטנות ולחוות את מוטו השיטה ״אהבה היא הדרך״ הלכה למעשה.

צריך לחוות את זה כדי להבין (: כיצד כל אחד תורם מניסיונו האישי ובהשראת התמיכה שקיבל הוא בעצמו, הופך להיות שליח ושגריר של השיטה, במטרה לתת, להעניק ולתמוך בלמידה וההצלחה של האחרים.

למידה מרחוק וטכנולוגיה תומכת

בפרט בזמנים בהם השגרה של כולנו מאותגרת במיוחד, עוד מאז ימי הקורונה ועוד יותר בעתות המלחמה, הטמענו טכנולוגיות למידה תומכות ומתקדמות.

התלמידים נהנים ממערכת למידה משוכללת:

כלל השיעורים מוקלטים ונשמרים במערכת הלמידה לצפייה חוזרת. במערכת הלמידה התלמידים יכולים למצוא את מערכי השיעורים ומצגות השיעורים, מאמרים להעשרה ולמידה, וכן את כל המטלות והבחינות לאורך השנתיים.

בנוסף, מקבלים התלמידים חומרי עזר מודפסים ואת הספר רפואה ושבעת החוקים האוניברסליים מאת ד״ר בוטו המלווים אותם לאורך הלימודים.

שגרירים בחו"ל -
עבודה בכל העולם!

אמירה עומר, על המגוון המגדרי והמגזרי של השיטה והמכללה. באיזה ארצות אנו כבר פועלים ולאן מועדות פנינו.

נגן וידאו

צוות המטה ושירותים תומכים

מעבר לד"ר נאדר וסגל ההוראה, יש מסביב לתוכנית הלימודים צוות תמיכה שלם אשר מטרתו לעמוד לשירות הסטודנטים – החל מהיבטים אדמיניסטרטיביים ועד היבטים מקצועיים.

צוות זה זמין לתלמידים בכל נושא הנוגע לרווחתם וכולל את – יועצת הלימודים, צוות המזכירות והקבלה, מנהלת פדגוגית ומנהל ההדרכה.

צוות זה נועד בכדי לאפשר את חווית הלמידה הטובה ביותר, לתת מענה מהיר לבעיות, לייעץ לגבי שאלות מקצועיות וטכניות, ובעיקר לתמוך בכל סטודנט במהלך כל המסלול.

  •  
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
  •  
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
דילוג לתוכן