מה זה אומר להיות מטפל ברפואה אינטגרטיבית מאחדת?

להיות מטפל ברפואה אינטגרטיבית מאחדת אומר קודם כל להיות אדם שעבר דרך של התפתחות אישית וצמיחה, עם תהליך מעמיק של למידה ורכישת ידע מקצועי נרחב על עולם המדע והרוח.

שנית, הגישה האינטגרטיבית המאחדת הינה תפיסת עולם – דרך חיים / תפיסת מציאות – ולכן מטפל טוב הוא מי חי את השיטה, ולא רק מטפל בה.

שלישית, מדובר במאסטריות – שליטה בפרקטיקות השונות של האבחון והטיפול. את אלה מרוויח המטפל ע"י תרגול רב, ליווי והשראה ממטפלים מנוסים ממנו, טיפול בפעול והמשך למידה (אף אחד מאיתנו לא מסיים ללמוד – חשוב לזכור את זה. אנחנו באוניברסיטה של החיים).

כאשר שלושת היבטים אלה מתקיימים, למטפל יש את יכולת האבחון וההבנה של כל התופעות הפיזיות והנפשיות אשר מגיעות אליו לקליניקה (ומה עומד מאחוריהן כמובן). בפועל זה אומר – לתת טיפול הוליסטי אמיתי, מותאם אישית לכל מטופל, דרך הגוף (תזונה, ספורט ושינה), הנפש (עיבוד המשבר, הפנמה והפחתת סטרס), והנשמה (הבנת הייעוד ותהליך ההתפתחות הרוחני).

סיפורים אישיים

מטפלים בוגרים משתפים איך השיטה באה לביטוי בקליניקה, עם תוצאות יוצאות דופן.

נגן וידאו

מלימודים לקליניקה עצמאית

מטפלים בוגרים מספרים על הקמת הקליניקה שלהם. איך הם התחילו ואיך העסק שלהם מתנהל כיום.

נגן וידאו

ממשיכים להתפתח מקצועית - יש לכם בית!

במרכז לרפואה אינטגרטיבית מאחדת, מתקיימת בכל חודש תכנית העשרה למטפלים בשיטה, אשר מעשירה ומחזקת את המטפלים הבוגרים (מכל שנות הלימוד הקודמות). התוכנית כוללת השתלמויות מקצועיות, חזרות על חומרי לימוד ותרגולים מעשיים, כמו גם קורסי העשרה ועדכונים בנוגע לגילויים חדשים בשיטה (ד"ר נאדר לא מפסיק להוסיף להעשיר את השיטה).

המרכז הינו הבית לכל מטפל – להמשיך ללמוד, להעמיק ולהעשיר את עצמו בידע ובכלים הנדרשים להצלחה, במטרה שהוא יהיה בכל רגע נתון המטפל הכי טוב שהוא יכול להיות!

חוויית הלימודים בקמפוס

בוגרים מספרים על חוויית הלימודים יוצאת הדופן עם ד"ר נאדר, ועל האווירה בקמפוס.

נגן וידאו