קורס התפתחות אישית
עם ד"ר נאדר בוטו

אם הגעת לעמוד הזה סימן שהשאלות העמוקות והמהותיות ביותר על החיים כבר פועמות בך.

מהי תכלית החיים? מה באנו לחוות כאן כבני אנוש? מדוע המציאות מופיעה בחיינו כפי שהיא מופיעה? ועוד שאלות רבות וחשובות. שאלות אשר התשובות להן ביכולתן להשפיע משמעותית על חיינו!

כמו מה טיבו וסודו של אושר? האם לכל אדם יש ייעוד אישי בחיים? מדוע קיים סבל בעולם? ומה תפקידן של מחלות?

ברוכים הבאים לקורס ייחודי מסוגו עם ד"ר נאדר בוטו –
קורס חווייתי, מרתק ומעשיר, שהוא לא רק לימודי, אלא גם מסע התפתחות רוחני, אישי וקבוצתי, מרחיב לב ותודעה.

על התפתחות אישית וצמיחה!

בסרטון שלפניכם מתייחס ד"ר נאדר בקצרה לחשיבות של התפתחות אישית בחיינו, תוך התייחסות להיבטים של מודעות ודרך השפעתה על אופן ניווט חיינו ובחירותינו.

גישה חדשה לחיים!

כרופא וחוקר בכל הווייתו, ד"ר נאדר בוטו לא הסתפק בהסברים פילוסופיים רוחניים עפופי מיסטיקה, וביקש להתחקות אחר החוקיות האוניברסאלית אשר בכפוף לה מתנהלת אותה הופעת מציאות, מה שאנו מכנים – תופעת החיים האנושית!

במסעו האישי ובמחקרו הנוקב, אשר נפרשו על פני למעלה מ 25 שנה, פיתח ד"ר נאדר שיטה רפואית מהפכנית, אשר מהווה למעשה גישת חיים שלמה, המאחדת בין כל היבטי החיים – מהגוף והנפש ועד לנשמה. גישת חיים אשר

מבוססת על חוקיות פיסקאלית מדעית, על עובדות הטבע ועל חוקיות המתמטיקה, אשר יחד מספקים הסבר עובדתי ומשנה חיים, באשר לאופן שבו החיים האנושיים מתרחשים.

אחרי שהכשיר מאות מטפלים בשיטתו, כתב מספר ספרים, פרסם מאמרים והרצה ברחבי העולם בפני אלפי אנשים, החליט ד"ר נאדר להשיק קורס התפתחות אישית, אשר מטרתו אינה הכשרה טיפולית, אלא נטו צמיחה אישית, התפתחות רוחנית והרחבת התודעה

הגישה האינטגרטיבית המאחדת

על פי הגישה, לא סתם הגענו לחיים האלה, לא סתם בחרנו בגוף שלנו, במשפחה שלנו, ובאתגרים שבהם אנו נתקלים במהלך החיים. תהליך החיים הינו תהליך של למידה והתפתחות רוחנית, חזרה אל האור אשר ממנו הגענו. בכדי להכיר באור שבתוכי, עליי להבין מי אני, מהו ייעודי בחיים,
ומהי המתנה שנועדתי לתת לסביבה. על פי הגישה, במידה ואסטה מן הדרך ואתנתק מהמהות שלי, אפגוש אתגרים, משברים, מחלות וסבל, אשר מטרתם היחידה הינה להחזיר אותי אל המסלול של נשמתי , להשלים תהליך של למידה, ולצמוח בדרך חזרה אל הבריאות, האושר והרווחה.

תכני הקורס:

מפגש 1 – מהי מהות החיים, למה באנו לעולם, ומהם חלקי הגוף, הנפש והנשמה.

מפגש 2 – כיצד משפיעים הגוף, נפש והנשמה אחד על השני, וכיצד ניתן לצמוח מתוך משברים ומחלות.

מפגש 3 – שבעת המרכזים האנרגטיים, שבעת סוגי אהבה וההנאה, ומהו ההבדל בין אושר והנאה.

מפגש 4 – התבוננות פנימית על מישורי החיים וההיבטים הקשורים בצ'אקרות התחתונות – חומריות, מיניות וחברה.

מפגש 5 – התבוננות פנימית על מישורי החיים וההיבטים הקשורים בצ'אקרות העליונות – משפחה, מקצוע, ייעוד ואמונה.

מפגש 6 – הדרך להשבת הבריאות והרווחה, העלאת החיוניות, ושיטת FEEL לשחרור פחדים.

מפגש 7 – עולם הרוח והשפעתו, הרחבת התודעה דרך תקשור ומדיטציה, והקשר למחלות הנפש.

מפגש 8 – מציאת הייעוד האישי, הדרך להגשמה ורווחה, החזון העתידי וסיכום הקורס

למי הקורס מתאים?

הקורס מיועד לכל אדם המעוניין לחקור את עצמו לעומק, ולמצוא דרך חדשה לבריאות והתפתחות פיזית, נפשית ורוחנית. אם ברצונך להטיב עם עצמך ועם הסביבה, לחקור וללמוד את משמעות החיים ולהבין את החוקיות שמאחורי תופעות הקיום – אז הקורס הזה בשבילך!

קורס זה מהווה גם קורס מבוא עבור מי ששוקלים ללמוד בעתיד במסלול הדו-שנתי להכשרת מטפלים בשיטה, ומעוניינים ראשית להכיר מעט יותר את גישתו של ד"ר נאדר, בטרם הם קופצים למים העמוקים.

תלמידים מספרים -
חוויית הלימוד עם ד"ר נאדר

אם תשאלו את מי שחברים בקהילה שלנו, את מי "שנדבקו בחיידק" והפכו את גישתו של ד"ר נאדר לדרך חיים – של אהבה, צמיחה ונתינה – תגלו שמה שגרם להם להתאהב בדרך, קשור בחיבור רוחני שהוא מעבר להבנה הלוגית. משהו "קרה" להם. משהו נינגע בתוכם. ולמשהו הזה קוראים מרחב השראה.

ימי ב' | 8/11-27/12/21 | 17:00-21:00

מיקום – במכללה לרפואה אינטגרטיבית מאחדת, קניון ארנה, הרצליה

בונוס לנרשמים – 20% הנחה על טיפול התנסות ראשון ברפואה אינטגרטיבית מאחדת

• מספר המקומות מוגבל. הקדימו להירשם! • הקורס מתנהל בכפוף לתו הירוק.

מחיר הקורס: 4,500 ₪

(לכל הקורס. לא ניתן להירשם רק לחלק מהשיעורים)

אודות ד״ר נאדר בוטו

ד"ר נאדר בוטו הינו קרדיולוג בהכשרתו וחוקר בהווייתו, ומי שפיתח וייסד את שיטת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת. עוד כשהיה בלימודי רפואה, ד"ר בוטו התעניין בתופעות שאין להן הסבר ברפואה הקונבנציונלית ובמדע, והחל לחפש תשובות בעולם הרוח, בתורות המזרח המגוונות (כמו גם בקבלה) ובשיטות טיפול אלטרנטיביות שונות.

כקרדיולוג עבד כמצנתר בכיר במרכז רפואי רבין (ביה"ח בילינסון) במשך שלושים שנה, זאת במקביל להרחבת

לימודיו ומחקריו האישיים בתחומים הוליסטיים רבים כגון – חקר התודעה, פיסיקה (ופיסיקה קוונטית בפרט), מתמטיקה, כימיה, שמאניזם ועוד – תוך שהוא מגבש גישת רפואה חדשנית, אינטגרטיבית ומאחדת. כיום הוא מטפל בעל מוניטין בינלאומי, הוגה שיטות אבחון וטיפול טבעיות, מוכחות ויעילות (כגון: אבחון דרך החוש השביעי והקוד האנושי, טיפול בשטיפה אנרגטית, TTRT ו FEEL), חוקר ומפרסם מחקרים מדעיים (כמו גם ספרים) וחי בדרך השליחות, הבריאות, האור והנתינה.

תלמידים מספרים:

עלות הקורס 4,500 ש"ח (ניתן לשלם בתשלומים)

עלות הקורס: 4,500 ₪

(ניתן לשלם בתשלומים)

עלות הקורס 1,500 ש"ח (ניתן לשלם בתשלומים)

דילוג לתוכן